مباحثه و هم اندیشی

نقش ظاهر در ازداوج

شاید این جمعه بیاید شاید ...
نقش ظاهر در ازداوج
از سکینه امینی پور در چهارشنبه، 4 شهریور 1394، 4:13 عصر

سلام دوستان. میخواستم بدونم شما به عنوان کسی که میخواهید ازدواج کنید چقدر ظاهر طرف مقابلتون براتون اهمیت داره ولو اون شخص خیلی شما رو دوست داشته باشه و هم شرایط خوبی داشته باشه واینکه روی ایشون شناخت هم داشته باشین اما به خاطر ظاهرش که حالا تو دل شما نرفته علاقه ای به طرف پیدا نکردین دوستان اگه تجربه ای تو این زمینه دارند یا اینکه تجربه ی دیگران رو دیدند ممنون میشم در میون بذارن با تشکر.
عکس صالح اسلامی چاهویی
در پاسخ به: نقش ظاهر در ازداوج
از صالح اسلامی چاهویی در یکشنبه، 8 شهریور 1394، 3:30 عصر

ظاهر خیلی در انتخاب همسر نقش دارد بخصوص که برای آقایان این ملاک ،ملاک مهمی است .درست است که یعضی ها می گویند که نه ما به ظاهر نگاه نمی کنیم. ولی مطمئنا ظاهر افراد نیز در انتخاب خیلی موثر است.

از سکینه امینی پور در دوشنبه، 9 شهریور 1394، 12:01 عصر

مچکرم دوست گرامی
عکس رضا حبیبی
از رضا حبیبی در دوشنبه، 9 شهریور 1394، 7:57 عصر

سلام به نظر من هم معیار اصصلی برای هرمردی در وحله ی اول ظاهر است

عکس فاطمه یاراحمدی
از فاطمه یاراحمدی در چهارشنبه، 11 شهریور 1394، 6:32 عصر

پیامبر اکرم(ص):با زن به خاطر 4 چیز ازدواج می شود:مال و ثروتش،زیبایی اش،دینداری اش و اصل و نصب خانواده اش،و تو با زنان متدین ازدواج کن.کنز العمال ح 44602

در حدیث دیگر پیامبر اکرم(ص)می فرمایند:نباید حسن صورت زن را بر حسن دین داری او برگزید.کنز العمال ح 44590

عکس سعید شکرامینی
از سعید شکرامینی در پنج‌شنبه، 12 شهریور 1394، 12:56 صبح

با سلام

اخلاق طرف مقابل در فیلترم سهم قوی تری دارد اگر ظاهر خوبی داشته باشد ولی خلقیات مناسب نداشته باشه حتم دارم از فیلتر دلخاهم عبور نخواهد کرد اگرچه ظاهر هم تا حدود زیادی نقش دارد.

عکس افسانه همتی
از افسانه همتی در پنج‌شنبه، 12 شهریور 1394، 12:13 عصر

ظاهر هر چقد هم قشنگ باشه ولی اخلاق نباشه به مرور زمان ظاهر هم از چشم طرف مقابل میفته به نظر من اول اخلاق و دینداری بعد ظاهر
عکس مهناز مرادیان
از مهناز مرادیان در دوشنبه، 16 شهریور 1394، 12:16 عصر

به نظر من ظتهر میتونه معیاری برای ازدواج باشه اما نه معیار اصلی و والا چرا که اگر چه مرد ، چه زن دنبال همسر بسیار زیبا باشن باید بدانند که دیگر ان فقط عشق او به تنهایی نیست اما ظاهر عادی حتما از معیار های بسیاری از جوانان هست.

و اینکه اگه ظاهر تو دل نرفته باشه ، با توجه به صحبت های استاد و همچنین تجربه ها از گوشه و کناره خطبه عقد محبتی به دل هر دو خواهد انداخت انشالله.

از سکینه امینی پور در سه‌شنبه، 17 شهریور 1394، 1:17 صبح

از همه ی دوستان ممنونم که با نظراتشون به بنده راهنمایی دادند. ان شاءالله که همه ی ماها ازدواج موفقی داشته باشیم.