مباحثه و هم اندیشی

خانمها به دنبال چه مردانی هستند .

عکس افسانه همتی
خانمها به دنبال چه مردانی هستند .
از افسانه همتی در پنج‌شنبه، 12 شهریور 1394، 12:16 عصر

خانمهای زیادی در اطرافمون هستند ولی هر کدوم به دنبال مردهایی به ملاکهای متفاوتی هستند ملاکهایی مثل تحصیلات قیافه خانواده پول دین و اخلاق و ... به نظر شما بیشتر خانمها به دنبال چه مردانی هستند ؟
عکس صالح اسلامی چاهویی
در پاسخ به: خانمها به دنبال چه مردانی هستند .
از صالح اسلامی چاهویی در جمعه، 13 شهریور 1394، 9:51 عصر

با سلام. به نظر من دختران به دنبال پسرانی هستند که خوش زبان باشند چون که همون طور که می دانید دختران از لحاظ شنوایی خیلی تحریک می شوند.

عکس زهراسادات حسین زاده ثانی
از زهراسادات حسین زاده ثانی در شنبه، 14 شهریور 1394، 1:09 عصر

سلام.خوش زبانی آقایان فقط یک ملاک از معیارهای خانم هاست.دین...اخلاق...قیافه....شغل مناسب...خانواده ی اصیل...وخیلی ملاکهای دیگرمکمل یکدیگرندکه هردخترباتوجه به نظرشخصی درهرکدام ازین موارد سطح قابل قبولی برای خود تعیین میکندوباتوجه به آن طرف مقابل رامیسنجد.
عکس سروش صفرزاده
از سروش صفرزاده در یکشنبه، 5 مهر 1394، 11:58 عصر

بله

من هم معتقدم ملاک های زیادی در این بین وجود دارد اما این که کدام یک از دیدگاه دختران اهمیت بیشتری دارد نمیدانم. چون من یک دختر نیستم و بایست دختران پاسخ بدهند.

عکس فاطمه تقی زاده
از فاطمه تقی زاده در شنبه، 30 آبان 1394، 7:24 عصر

من ب عنوان یک خانم مهم ترین ملاک هایم برای ازدواج مثل خیلی از خانم های دیگه و احادیث دینی مون ایمان و اخلاق و خانواده است.

عکس فاطمه كشت كار
از فاطمه كشت كار در شنبه، 19 دی 1394، 7:44 عصر

سلام..خب این یه سواله نظرسنجیه..

هرخانومی متناسب با طرز فکرش و چیزی که از زندگی انتظار داره و همچنین متناسب با همون شرایطی که توش رشد کرده واسه خودش شرایط مرد ایدعالشو تعیین میکنه..سروزبون داشتن همیشه هم ویژگیه قابل توجهی نیس..به نظرم ادب کلام و متانت و اینکه شخص خودشو همون طوری که هست بیان کنه ویژگیه قابل توجه تریه..

عکس محمد دری کفرانی
از محمد دری کفرانی در سه‌شنبه، 15 فروردین 1396، 4:15 صبح

باسلام هریک ازمردوزن بایدبراساس آیه شریفه قرآن  ((هن لباس لکم وانتم لباس لهن )) مکمل یکدیگرباشند واهل زندگی باشند ملاک برتری تقوا است